درباره شرکت ایده پردازان کیمیای آسیا

گروه برنامه نویسی لاسیو با هدف ارائه خدمات طراحی وبسایت با مدیریت امیر فرصتی در تبریز متشکل از 6 نفر در سال 1393 کار خود را شروع کرد. این گروه در اوایل کار تبریز را برای فعالیت و بازاریابی انتخاب کرد و در تبلیغات گسترده درون شهری توانست پروژه های زیادی را بعمل بیاورد. وقت آن رسیده بود که این گروه فعالیت خود را گسترده و در شهر ها و استان های دیگر وارد عمل شود. بعد از موفقیت های بسیار در زمینه ملی این گروه بر این شد که ادامه روند فعالیت خود را بصورت حقوقی و با تاسیس یک شرکت ادامه دهد.

بنابراین شرکت ایده پردازان کیمیای آسیا در اواخر سال 1394 تاسیس و به ثبت رسید. این شرکت با مدیریت رحیم واعظ و امیر فرصتی بصورت یک شرکت با مسئولیت محدود تاسیس گردید و هدف آن خدمات نرم افزاری بود. در ادامه کار شرکت با وجود درخواست ها و سفارشات از مراکز و اداره جات مختلف تصمیم گرفته شد که در راه تولید نرم افزار و علم قدم برداریم.

همه این ها مقدمه این بود که شرکت تایید دانش بنیانی خود را اتخاذ نماید و با کمک دولت در زمینه تولید نرم افزار فعالیت خود را ادامه دهد که شما میتوانید پژوهش های مربوطه توسط این شرکت را در قسمت پژوهش ها مشاهده نمایید.

شرکت ایده پردازان کیمیای آسیا با سه سال سابقه فعالیت و جامعه بزرگ مشتریان از مهمترین شرکت های فعال در طراحی و توسعه سامانه های تحت وب می باشد همچنین جهت گیری دانش بنیان و پژوهش محور در توسعه محصولات و تلاش در تولید محصولات خاص که نیازمند به دانش سطح بالا دارند از سیاست های محوری شرکت می باشد.

تنها هدف مهم ما پیشرفت علم و کشورمان در زمینه تکنولوژی و اطلاعات میباشد