آگهی استخدام بازاریاب

با سلام و خسته نباشید؛ شرکت ایده پردازان از افراد واجد شرایط جهت بازاریابی وبسایت های اینترنتی دعوت بهمکاری مینماید.

متن مفاد و شرایط قرارداد بشرح زیر میباشد:

قرارداد کار

این قرارداد مابین ....... با کد ملی ........ و شماره تماس ....... و آدرس: ....... كه از این پس به عنوان بازاریاب و از طرف دیگر شركت ایده پردازان کیمیای آسیا به شماره ثبت 41178 به عنوان کارفرما از تاریخ ...... لغایت ...... بصورت ...... ماهه منعقد می گردد و طرفین با امضاء این قرارداد ملزم و متعهد به رعایت اجرای كامل و تمام مفاد و شرایط قرارداد میباشند. این قرارداد از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

فصل 1: نحوه پرداخت حقوق، مزایا و پاداش

ماده 1: حقوق: بازاریاب به نسبت فروش خود سود خود را دریافت میکند؛ سود تعیین شده برای بازاریاب در این قرارداد 65 درصد از قیمت خالص فروش پس از کسر مالیات بر ارزش افزوده میباشد.

تبصره 1: بازاریاب میتواند با کسر کردن مقدار سود خود برای مشتریان تخفیفی را در نظر بگیرد تا بتواند معامله خود را با مشتری دایر نماید و 35 درصد سود از کل قیمت خالص فروش پس از کسر مالیات بر ارزش افزوده برای کارفرما محفوظ میباشد.

تبصره 2: پرداخت سود بازاریاب بعد از اتمام کامل دوره پراخت توسط مشتری و تسویه حساب نهایی آن میباشد.

ماده 2: پاداش و مزایا: الف) در صورتیکه میزان فروش بازاریاب در طی یک ماه حداقل 14 میلیون تومان باشد؛ سبد کالا به ارزش 200 هزار تومان به عنوان پاداش دریافت میکند. ب) در صورتیکه بازاریاب بتواند میزان فروش خود را در طی یک ماه حداقل به 4 میلیون تومان برساند و این میزان فروش را دو ماه متوالی دوبرابر کند. سود ماه های بعدی با نرخ 70 درصد برای وی محاسبه خواهد شد.

تبصره 1 : سود 70 درصد در صورت پسرفت مقدار فروش در یکی از ماه ها از ماه قبل از آن، از ماه بعدی باز به 65 درصد تغییر می یابد و در صورت افزایش دوباره میزان فروش نسبت به آخرین ماه پیشرفت فروش با سود 70 درصد، دوباره سود 65 به 70 تغییر میابد.

تبصره 2: کارفرما میتواند از طریق تابلو اعلانات پاداش و مزایا تعیین شده اضافی خود را برای تشویق بازاریابان به اطلاع برساند.

فصل 2: شرایط و ضوابط دیگر

ماده 3: بازاریاب میبایست در زمان کاری مشتریان به آنها مراجعه کند و مانع کسب و کار آنها نباشد. درصورت شکایت مشتریان از بازاریاب، کارفرما هیچگونه مسئولیت و نقشی در این زمنیه ندارد و فقط شخص حقیقی بازاریاب پاسخگو مراجع قانونی و قضایی خواهد بود.

ماده 4: بازاریاب حق دریافت هیچگونه وجهی را تحت هیچ شرایطی از مشتریان ندارد و در صورت چنین اقدامی، کارفرما می تواند اقدامات قانونی و قضایی را بعمل بیاورد یا بدون طرح دعوی از محل حقوق و مزایای مشارالیه، خسارات وارد به خود را جبران نماید.

ماده 5: بازاریاب موظف است که در نهایت صداقت و امانتداری نسبت به کارفرما، نمایندگان فروش و مشتریان، وظایف محوله را به نحو احسن انجام داده و شئونات اخلاقی و حرفه ای را با کارفرما، نمایندگان فروش و مشتریان سرلوحه خود قرار دهد. در غیر اینصورت کارفرما میتواند قرارداد با وی را قبل از اتمام موعد اعتبار آن بصورت یکجانبه فسخ نماید .

ماده 6: کارفرما تمهیدات لازم را باید فراهم نماید تا بازاریاب بتواند به نحو احسن اقدام به جذب مشتری و فروش بنماید و نیز در زمان تعیین شده در قرارداد پاداش و پورسانت وی را پرداخت نماید .

ماده 7: با اتمام مدت قرارداد، در صورت توافق طرفین، قرارداد قابل تمدید میباشد؛ سکوت طرفین به معنای رضایت بر ادامه قرارداد محسوب نمی گردد و به بازار یاب حقوق یا پورسانتی تعلق نمی گردد.

ماده 8: هرگونه اصلاح یا تغییر در موادی از این قرارداد و یا نیاز به الحاق هرگونه متمم یا مكمل به قرارداد و پیوست ها، صرفاً با رضایت طرفین قرارداد میسر خواهد بود.

ماده 9: هر یك از طرفین می توانند برای فسخ قرارداد، موضوع را بصورت كتبی به دیگری اطلاع دهند و در صورت قبولی طرف دیگری فسخ قرارداد انجام میگرد و بعد از جبران خسارات وارده بر کارفرما، تسویه حساب نیز با توافق طرفین صورت می گیرد.

ماده 10: این قرارداد در 10 ماده، 4 تبصره و در 3 نسخه تنظیم گردیده و كلیه نسخه های آن دارای اعتبار یكسانی می باشد. این قرارداد در تاریخ ...... در کمال صحت و سلامت روحی و روانی و با قصد و رضایت طرفین به امضاء طرفین رسید.

منبع متن مفاد و شرابط قرارداد

دانلود پی دی اف قرارداد با بازاریاب marketing.pdf با حجم [526 kb]

خلاصه متن مفاد و شرایط قرارداد

قیمت های طراحی وبسایت برای بازاریابی

همانطور که در متن قرارداد ذکر شده است بازاریاب با بازاریابی محصولات شرکت میتواند تا 70 درصد سود مستقیم و خطی دریافت نماید.

برای مثال اگر بازاریابی بتواند 1 بازاریابی موفق داشته باشد از 2.8 میلیون تومان 1.8 میلیون تومان سود میکند.

این در حالی است که یک بازاریاب میتواند در ماه میانگین 3 میلیون تومان درآمد داشته باشد

ولی به جز درآمد اصلی جوایز و تشویقی هایی وجود دارد که باعث میشود این کار به یکی از لذت بخش ترین کار ها تبدیل شود.

یکی از ویژگی های این متن قرارداد این است که بازاریاب میتواند از سود خود به مشتری تخفیف نیز در نظر بگیرد تا معامله جوش بگیرد.

پس این پیشنهاد شگفت انگیز را از دست ندهید و به ما بپیوندید